Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Namų tekstilė

Alergologai patria bent kas 6 menesius valyti visą patalynę. Ar žinojai, kad  mus patalynėje gyvena apie 20 000 gyvų dulkių erkių, bakteriju ir grybeliniu sporu.  CleanGreen valo nenaudojant cheminių medžiagų visų tipų pagalves, antklodes, pledus, baldų apvalkalus, staltieses bei užuolaidas. Taip išvalyta namų tekstilė Jums ir Jusu vaikams padės išvengti alergiju bei leis gyventi švaresnėje aplinkoje.

Proginiai drabužiai

Daugelis cheminių valyklų negali išvalyti proginių ir vestuvinių suknelių, nes jose gausu rankų darbo dekoro, siuvinėtų karoliukų ir subtilių detalių. Cheminėse valyklose naudojama aukšta valymo temperatūra ir toksiškos medžiagos pažeidžia audinio tekstūrą bei dekoracijas. Mūsų naudojama Lagoon technologija nesugadina plono delikataus audinio, kadangi valoma su vandeniu, naudojant aukštą slėgį, taip pat naudojamos švelnios valymo priemonės ir neaukšta valymo temperatūra. Vestuvinės suknelės valymas priklausomai nuo ilgio ir audinio - 70-120 Eurų. Plačiau kaip valoma Electrolux Lagoon® rasite:

Vilna

 Woolmark Company kartu su Electrolux Lagoon atliko bandymus su daugeliu vilnos rūšių, tokių kaip kašmyras, alpaka, angora, merino bei kitomis ir nustatė, kad valymo technologija yra saugi visų tipų audiniams, nekenkia jų struktūrai, drabužiai nesusivelia ir nepraranda formos. Dėl valymo metu naudojamu kondicionierių vilna įgauna malonų purumo ir šviežumo jausmą.