Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Greitis, kokybė ir ekologija!
Electrolux Lagoon® technologija sukurta valyti visų tipų audinius. Išvalome tai, ko negali kiti!

Tarkite sudie cheminiam valymui!

Valydami drabužius cheminėje valykloje teršiate gamtą ir rizikuojate susirgti vėžiu! Daugelyje vakarietiškų šalių cheminės valyklos uždaromos kaip itin toksiškos žmogui bei aplinkai. Electrolux Lagoon® sukurtos technologijos dėka Jūsų drabužius galime išvalyti vos per keletą valandų (skubus valymas +50 proc. prie kainos) bei suteiksime jiems švaros ir naujumo pojūtį be jokios chemijos. Šią technologiją sėkmingai naudoja jau daugiau nei 1000 valyklų visame pasaulyje!

Greitis

Electrolux Lagoon® technologijos pagalba drabužių valymas yra itin paprastas ir greitas. Skubos tvarka rūbus galime išvalyti vos per keletą valandų (priklausomai nuo kiekio/audinio), paprastas standartinis valymo terminas 3-4 dienos.
Plačiau

Žalumas

0% Chemijos, 100% Natūralumo. Daugiau jokių toksiškų medžiagų ant Jūsų ir Jūsų vaikų odos. Saugome aplinką ir Jus.
Plačiau

Kokybė

Electrolux Lagoon® technologija vienintelė turi Hohenstein instituto bei Woolmark kompanijos sertifikatus. Su šia technologija galima valyti visų tipų audinius, skirtus tiek cheminiam valymui, tiek rankiniam skalbimui. Taip valomi drabužiai ilgiau išlaikys savo spalvą, formą bei kokybę.
Plačiau

Kaina

Mes nenaudojame brangių toksiškų valiklių, kuriuos reikia surinkti ir utilizuoti, todėl galime pasiūlyti draugišką valymo kainą.
Plačiau
Branginame Jūsų laiką, pinigus ir sveikatą!
Skubus drabužių valymas + 50%
1 drabužis = 1-24 valandos!

Sertifikatai

Hohenstein institutas atliko Lagoon technologijos analizę dėl poveikio audiniams ir nustatė, kad audiniai po valymo nepraranda spalvos bei išlaiko formą bei kokybę. 

Woolmark  Company sertifikavo Lagoon® valymo technologiją ir patvirtino, kad valyti galima visų tipų vilną: kašmyrą, meriną, moherą bei visas kitas vilnos rūšis.