Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Kaip skaityti priežiūros ženklus?

Pirkdami drabužius neretai net nepastebime, kad prie drabužio prisiūta priežiūros etiketė. Šios etiketės ne tik nurodo audinio sudėtį, tačiau ant jos taip pat pateikiama informacija, kaip tinkamai rūpintis audiniu, kad jis tarnautų kuo ilgiau.
Plačiau

„Nudažyti“ drabužiai. Kaip to išvengti?

Tikriausiai kiekvienas susidūrėme su situacija, kuomet ištraukėme iš skalbimo mašinos drabužį, o jis pakeitęs spalvą. Kviečiame paskaityti, kaip reikėtų patikrinti ar Jūsų įsigytas naujas drabužis nenudažys kitų.
Plačiau

Maudymosi kostiumėlio priežiūra

Pasitikusi vasara Lietuvoje atnešė karščio bangą, tad visi skubame prie upių, ežerų ar jūros. Pagrindinė dienos apranga - maudymosi kostiumėlis. O ar žinote, kaip tinkamai juo rūpintis, kad jis tarnautų ilgia? Neprarastų spalvos, ir elastingumo?
Plačiau

Kaip valyti drabužius namuose?

Kai valome drabužius namie turėtume vengti tam tikrų dalykų, kad nesugadintume audinių, jie neišbluktų, nesideformuotų, nesuplyštų. Turime sekti tam tikras gamintojo taisykles, kad drabužis kuo ilgiau išliktų tinkamos būklės.
Plačiau

Kaip tinkamai valyti miegmaišį?

Vasarai įsibėgėjus gamtos mėgėjai traukia stovyklauti. Neatsiejama stovyklavimo dalis tampa ir nakvynė - kartais net keletas jų. Išsiskleidžiame palapines ir pasitiesiame miegmaišius. Stovyklaujame kasmet, o ar valome miegmaišius. Ar tikrai žinote, kaip juos prižiūrėti?
Plačiau

Kokią patalynę geriausia rinktis vasarą?

Kai ateina laikas rinktis patalynės užvalkalus vasaros sezonui susiduriame su galvosūkiu. Geriausia rinktis lengvus, orą gerai praleidžiančius, natūralius audinius, kurie naktį jus vėsintų. Kokio audinio patalynės užvalkalus geriausia rinktis?
Plačiau