Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Lojalumo programa

 

Kaip tapti CleanGreen lojalumo programos dalyviu?

Atėjus į valyklą informuokite darbuotojus, kad norite prisijungti prie Lojalumo programos, užpildykite darbuotojo paduotą anketą. Lojalumo programos dalyviu tampama ir suteikiamos programos naudos tik pilnai, ir tinkamai užpildžius anketą bei ją pasirašius, ir atidavus darbuotojui.

 

Galimybė užpildyti anketą internetu. Jeigu anketą pildėte internetu – Jums Lojalumo programos naudos bus suteiktos per 3 d.d. Jeigu norite tapti Lojalumo programos nariu nedelsiant – atvykę į valyklą užpildykite fizinę anketą.

 

Lojalumo programos taisyklės:

I.    Naudojamos sąvokos ir apibrėžimai

1.    Anketa – elektroninė registracijos anketa, kuri yra pildoma fiziniame drabužių pridavimo punkte, siekiant tapti Programos dalyviu.
2.    Asmens duomenys – Programos dalyvio asmens duomenys, aprašyti šiose Taisyklėse.
3.    Bendrovė – UAB „Ekologiškas valymas“, adresas Konstitucijos pr. 7A, LT-09308 Vilnius, juridinio asmens kodas 300774671.

4.    Programa – Bendrovės lojalumo programa, skirta klientams suteikti papildomų naudų šiose taisyklėse nustatyta tvarka.
5.    Programos dalyvis – asmuo, užsiregistravęs Programoje.
6.    Programos pasiūlymai – tai Programos partnerių prekybos vietose, telefonu, elektroniniu paštu, per socialinius tinklus ir platformas paskyroje ir (arba) kitais būdais ir priemonėmis Programos dalyviui pateikiami nuolaidų, akcijų, dovanų, kuponų ir kiti pasiūlymai, kita Programos dalyviui pateikiama reklaminė informacija ar medžiaga, taip pat teiravimasis nuomonės apie teikiamas prekes ir paslaugas, Bendrovės ir Partnerių prekybos vietas, įvairūs žaidimai, loterijos, organizuojamos išskirtinai tik lojalumo programos dalyviams, trečiųjų šalių akcijos, nuolaidos ir kitokios naudos, taikomos išskirtinai tik lojalumo programos dalyviams, kvietimai dalyvauti žaidimuose, loterijose, apklausose, prekių ir paslaugų įvertinimuose, nuomonių tyrimuose ir pan. Vietų, kuriose vykdoma lojalumo programa ir taikomos nuolaidos, sąrašą, Bendrovė nustato, keičia ar panaikina savo nuožiūra ir paskelbia apie tai viešai prieinamais būdais.

 

II.    Bendrosios nuostatos
7. Taisyklės nustato bendrąsias Programos narystės sąlygas. Santykiai, kurių nereglamentuoja šios Taisyklės arba reglamentuoja juos iš dalies, yra reguliuojami kitais viešai skelbiamais Bendrovės ir Programos partnerių vidiniais teisės aktais ir Lietuvos Respublikos teisės aktais.
8. Programa vykdoma siekiant:
8.1.    Programos dalyviams sukurti papildomas naudas;
8.2.    suteikti Programos dalyviams galimybę pasinaudoti Programos pasiūlymais;
8.3.    geriau pažinti Programos dalyvius ir jų poreikius;
8.4.    plėtoti Bendrovės Internetinės parduotuvės veiklą, orientuojantis į Programos dalyvių poreikius;
8.5.    pritraukti ir išlaikyti Programos dalyvius ir atsidėkoti už jų ištikimybę.
9. Bendrovė turi teisę bet kada iš dalies arba visiškai pakeisti Taisykles, sustabdyti ar nutraukti Programos veiklą apie tai prieš 10 (dešimt) kalendorinių dienų pranešdami Programos dalyviams viešai arba – elektroniniu paštu.
 
 
III.    Programos teikiamos naudos
10.    Tapdamas Programos dalyviu, asmuo įgyja teisę reguliariai gauti papildomas Programos naudas, kurios įvairiais laikotarpiais bus pasiūlytos Programos dalyviams. 
11.    Visiems Programos dalyviams siūlomos naudos gali apimti:
11.1.    galimybę gauti suteikiamas paslaugas už mažesnę kainą;
12.    Programos dalyviui sutikus, Bendrovė ir/ar Programos partneriai gali jam teikti naujienas ir kitus aktualius pranešimus Programos dalyvio nurodytais kontaktais, per socialinius tinklus ir platformas ar kitais Programos dalyviui patogiais būdais. 
13.    Programos dalyviams sutikus su asmens duomenų tvarkymu asmeninių pasiūlymų teikimo tikslu (profiliavimu), kaip papildoma nauda Programos dalyvio pateiktais kontaktais gali būti teikiami suasmeninti pasiūlymai, asmeninės akcijos.
 
VI.    Asmens duomenų tvarkymas
14.    Programos dalyviai, prisijungdami prie Programos, sutinka, jog jų asmens duomenys būtų tvarkomi kaip aprašyta šiose Taisyklėse. Programos dalyvių asmens duomenų valdytojas yra Bendrovė.
15.    Sutikti su tiesiogine rinkodara gali asmenys nuo 18 metų.
16.    Bendrovė tvarko Programos dalyvių asmens duomenis:
16.1.    Programos administravimo ir vykdymo tikslu: Programos anketos duomenys (pvz.: elektroninio pašto adresas, vardas, pavardė, mobiliojo telefono numeris, lytis, gimimo data (metai, mėnuo, diena), pirkimo istorija, apsipirkimų skaičių, išleistą pinigų sumą, apsipirkimų skaičių naudojantis specialiais pasiūlymais ir (arba) akcijomis, kuponais).
16.2.    Programos administravimo ir vykdymo tikslu asmens duomenys tvarkomi sutarties su Programos dalyviu sudarymo ir vykdymo pagrindu.
16.3.    Suderinant su Programos vykdymo tikslu, siekiant, kad Programa atitiktų Programos dalyvių poreikius, dalyvavimo Programoje sutarties sudarymo bei vykdymo pagrindu yra atliekama šių Taisyklių 51.1 punkte nurodytų duomenų analizė. Nurodyti duomenys analizuojami, kad prekybos vietose būtų galima pateikti labiau Programos dalyvių poreikius atitinkančias prekes, paslaugas.
 
V. Pasitraukimas iš Lojalumo programos
17. Klientas norėdamas atsisakyti dalyvavimo lojalumo programoje turi apie tai informuoti Bendrovę el. paštu: info@cleangreen.lt. Klientas pašalinamas iš Lojalumo programos tik gavus Bendrovės patvirtinimą.