Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

CleanGreen ekologija

CleanGreen – tai naujos kartos ekologiškas drabužių valymas, draugiškas gamtai ir žmogui. Net dažnai valomi drabužiai išlaiko savo formą, spalvas, nesukelia alergijų ir niežulio. Ši technologija saugo audinį, valymo metu jis neplyšta ir nepraranda standumo. 

Kiekvienais metais mokslininkai ir įvairūs institutai viešina vis daugiau tyrimų apie neigiamą cheminio valymo įtaką žmogui. Įrodyta, kad cheminių valyklų naudojamas perchlorilenas (PERC) kelia pavojų mūsų ir mūsų vaikų sveikatai bei teršia aplinką. Šios nuodingos medžiagos patenka į organizmą per odą, dėvint drabužius, kurie buvo valyti cheminiu būdu. Daugelyje šalių cheminio valymo įpročius pamažu išstumia naujos technologijos, kurios buvo sukurtos, norint apsaugoti gamtą bei žmonių sveikatą. Valant rūbus Electrolux Lagoon® technologija minėtos pavojingos medžiagos yra nenaudojamos, todėl šis būdas tinka net ir kūdikių drabužėliams.  

Daugiau informacijos apie cheminio valymo pavojus galite rasti cancer.org svetainėje bei kituose oficialiuose šaltiniuose:

http://bit.ly/2zpeNNY

http://bit.ly/2zlZzde

Technologija

CleanGreen naudoja Electrolux Lagoon valymo technologiją, kurią sertifikavo Woolmark. Mes galime valyti visų tipų audinius, išvalome tai ko negali cheminė valykla, nenaudojame tirpiklių, tokių kaip PERC, kurie degina audinį bei išblukina spalvas. Valymo procese naudojame tik nekenksmingus detergentus ir hidro slėgį, kuris išstumia purvą iš audinių, drabužiai valomi daug žemesnėje temperatūroje nei cheminio valymo metu, dėl to nepraranda spalvų. Tokiu būdu nėra rizikos suplėšyti ar kitaip pakenkti rūbo audiniui. 

 

 

 

Valymo procesas

Pirmasis žingsnis valymo kelyje yra dėmių identifikavimas, įvertinimas ir apdorojimas, naudojant organizmui nekenksmingas medžiagas. Tuomet drabužiai keliauja į specialią valymo mašiną, kuri turi tik subtilius, audinį saugančius ciklus, užtikrinančius, kad audinio pluoštai būtų nepažeisti. Kiekvienam audiniui parenkamas atitinkamas, biologiškai skaidomas valiklis, todėl vilnos, kašmyro, šilko ar sintetikos drabužiai yra valomi skirtingomis priemonėmis. Tada drabužiai yra išdžiovinami ir išlyginami. Šiam procesui naudojama speciali presavimo bei garų lyginimo įranga, kad rūbai neprarastų savo originalios formos. Galiausiai drabužiai ant pakabų yra įvelkami į pakavimo maišus ir saugiai atiduodami klientui.  

Standartinis valymo terminas 3-4 dienos, skubus valymas trunka vos kelias valandas ir kainuoja papildomai 50% prie kainos.