Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

D.U.K.

Ar drabužius valote ir lyginate?

Taip, atneštus į valyklą drabužius išvalome ir išlyginame, tad juos atsiėmus galite iškart juos dėtis – jums niekuo nebereikės rūpintis!

 

Ar galite drabužius tik išlyginti?

Taip, kliento pageidavimu drabužius galime tik išlyginti, tačiau pirmiausia įsitikiname, kad atneštas drabužis yra švarus. Šios specialios paslaugos kaina yra 30 proc. mažesnė, nei pilna valymo kaina.

 

Per kiek laiko išvalote drabužius?

Įprastai drabužius išvalome per 3-4 dienas, tačiau padidėjus klientų srautui valymas gali užtrukti iki 7 d. Apie valymo terminus klientus informuojame paslaugos užsakymo metu.

 

Ar valote savaitgaliais?

Taip! Dirbame ir valome drabužius savaitgaliais, tad drabužius išvalysime greičiau.

 

Ar galima išvalyti drabužius per kelias valandas?

Taip! Galime išvalyti Jūsų drabužius per kelias valandas. Įprastai tai atliekame per 3-6 val.*, priklausomai nuo Jūsų atsineštų drabužių pobūdžio bei kiekio.

*Negalioja pūkinėms antklodėms, pagalvėms, striukėms bei audiniams, kurių negalima džiovinti džiovyklėje, labai storiems audiniams.

 

Kaip paruošti drabužius nešant juos į valyklą?

Prieš atnešdami drabužius į valyklą patikrinkite ar kišenėse nėra asmeninių daiktų. Specialiai supakuoti jų nereikia, galite atsinešti juos maišelyje.

 

Noriu atnešti drabužius. Ar reikia registruotis iš anksto?

Ne, užsiregistruoti iš anksto nereikia. Atkeliaukite į valyklą mūsų darbo valandomis, Jums patogiu metu ir atsineškite norimus valyti drabužius.

 

Kur galiu atnešti drabužius?

Mūsų valykla įsikūrusi PC Europa 3 a. Valyklą ir priėmimo punktą rasite šalia sporto klubo LemonGym.

 

Ką daryti, jeigu atneštas į valyklą drabužis neišsivalė?

Atsiimant drabužius iš valyklos klientus skatiname apžiūrėti drabužius. Jeigu rezultatas Jūsų netenkina – pervalome Jūsų drabužį dar kartą visiškai nemokamai.

 

Ką daryti, jeigu po valymo drabužis ar daiktas buvo sugadintas?

Nutikus nenumatytoms rizikoms klientą apie situaciją visada informuojame. Visgi jeigu esate įsitikinę, kad drabužis buvo sugadintas prašome per 14 d. kreiptis į mus.

 

Kaip valote drabužius?

Drabužius valome šlapiuoju būdų, naudojame Electrolux Lagoon valymo technologiją, kurią sertifikavo Woolmark. Mes galime valyti visų tipų audinius, išvalome tai ko negali cheminė valykla, nenaudojame tirpiklių, tokių kaip PERC, kurie degina audinį bei išblukina spalvas. Valymo procese naudojame tik nekenksmingus detergentus ir hidro slėgį, kuris išstumia purvą iš audinių, drabužiai valomi daug žemesnėje temperatūroje nei cheminio valymo metu, dėl to nepraranda spalvų. Tokiu būdu nėra rizikos suplėšyti ar kitaip pakenkti rūbo audiniui.

Kokioms kategorijoms taikomos 3 už 2 kainą akcijos?

Kiekvieną mėnesį taikome nuolaidas 3 už 2 kainą, tačiau nepamirškite, kad kiekvieną mėnesį šios akcijos keičiasi ir yra taikomos skirtingoms drabužių kategorijoms.

 

Ar valote batus?

Patys valykloje batų nevalome, tačiau mūsų partneriai SneakerSpot su džiaugsmu tai padarys! Jums tereikia pristatyti batus mums į mūsų valyklą ir išsirinkti norimą batų valymo paslaugą. Išvalytus batus galėsite atsiimti CleanGreen valykloje.

 

Ar galite išvalyti odinę striukę?

Dėja, tačiau odinių drabužių nevalome. Mūsų valykloje naudojama technologija leidžia audinius valyti šlapiuoju tik būdu, dėja, tačiau odos šlapiuoju būdu valyti nerekomenduojama, nes oda gali plyšinėti, trūkinėti, kietėti ar dažyti audinį.

 

Ar valote čiužinius?

Dėja, tačiau čiužinių nevalome. Valome (viengulių/dvigulių) čiužinių apsaugas arba čiužinių užvalkalus.

 

Ar po valymo juntamas valymo priemonių kvapas?

Mūsų ekologiškoje valykloje naudojami detergentai neturi dažiklių bei kvapiklių ir nesukelia alergijų. Po valymo jaučiamas lengvas malonus kvapas.

 

Ar po valymo dingsta kvapai?

Taip. Po valymo dingsta prakaito, maisto, šlapimo ir kiti kvapai.

 

Ar valote kilimus?

Ne, kilimų nevalome.

 

Ar keičiate pūkinių pagalvių impilus?

Tokios paslaugos neteikiame, tačiau galime išvalyti ir atšviežinti Jūsų pūkines pagalves.

 

Ar teikiate siuvimo paslaugas?

Ne, siuvimo paslaugų neteikiame.

 

Ar valote kailinius?

Ne, kailių nevalome.