Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Kokius antklodžių užvalkalus geriausia rinktis vasarą?

Kai ateina laikas rinktis patalynės užvalkalus vasaros sezonui susiduriame su galvosūkiu. Geriausia rinktis lengvus, orą gerai praleidžiančius, natūralius audinius, kurie naktį jus vėsintų. Kokio audinio patalynės užvalkalus geriausia rinktis?

Medvilnė | Medvilniniai užvalkalai yra klasikinis pasirinkimas vasaros sezonu – jie gerai praleidžia orą ir greitai išgarina drėgmę.

Linas | Lininio audinio patalynės užvalkalai yra žinomi dėl puikaus pralaidumo orui ir vėsinimo šiltu oru. Audinio tekstūra ramina ir leidžia pratekėti orui, greitai absorbuoja drėgmę. Lininė patalynė gali būti kiek brangesnė, nei medvilninė, tačiau investuoti tirai verta.

Tancelis ir liocelis | Šie pluoštai pagaminti iš celiuliozės išgautos iš medienos. Audinys puikiai sugeria drėgmę, todėl tinkamas dėvėti karštame ir drėgname klimate. Tancelis yra neįprastai švelnus, tarsi šilkas ir yra laikomas ekologišku audiniu.

Bambukas | Bambuko audinio patalynės užvalkalai yra puikus pasirinkimas vasaros sezonu. Audinys itin lengvas, praleidžia orą ir drėgmę. Audinys pasižymi natūraliomis temperatūrą reguliuojančiomis savybėmis, kurios gali padėti vėsinti karštomis naktimis. Bambuko paklodės taip pat žinomos kaip hipoalerginės ir minkštos liesti.

Verta paminėti, kad kiekvienas individualiai renkasi tai, kas jam patinka, tad rinkdamiesi patalynės užvalkalus turėtumėte atsižvelgti į klimatą, biudžetą.

Atnaujinta: 2023-07-24 d.

<<<Grįžti į tinklaraštį