Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Maudymosi kostiumėlio priežiūra

Vasara Lietuvoje atnešė karščio bangą, tad visi skubame prie upių, ežerų ar jūros. Pagrindinė dienos apranga – maudymosi kostiumėlis. O ar žinote, kaip tinkamai juo rūpintis, kad jis tarnautų ilgiau? Neprarastų spalvos, ir elastingumo?

Tinkamas rūpinimasis maudymosi kostiumėliu gali prailginti jo gyvavimo laiką, išvaizdą bei formos ir spalvos išlaikymą. Pateikiame keletą patarimų, kaip tinkamai prižiūrėti maudymosi kostiumėlius:

Po kiekvieno naudojimo – išskalaukite | Po maudynių, kad iš audinio panaikintumėte susikaupusį chlorą, druskas ir apsauginio kremo nuo saulės likučius išskalaukite maudymosi kostiumėlį šaltu tekančiu vandeniu. 

Skalbkite rankomis arba naudokite švelnų ciklą | Skalbimas rankomis yra švelniausias ir labiausiai tinkamas būdas valyti maudymosi kostiumėlį. Prisipildykite volelę vėsaus vandens ir įpilkite švelnaus skalbiklio skirto delikatiems audiniams. Palaikykite keletą minučių maudymosi kostiumėlį vandenyje, švelniai paspaudykite ir gerai išskalaukite. Jeigu norite naudoti skalbimo mašiną – įdėkite maudymosi kostiumėlį į skalbiniams skirtą maišelį ir naudokite švelnų skalbiklį bei pasirinkite švelnaus skalbimo ciklą ir mažą vandens temperatūrą. Venkite stiprių detergentų, baliklių, minkštiklių – jie gali audinį pažeisti, jis praras formą ir elastingumą.

Venkite gręžimo ir sukimo | Kuomet norite pašalinti vandens perteklių iš maudymosi kostiumėlio švelniai spustelėkite jį prie vonelės kraštų arba suspauskite rankomis. Venkite sukimo ir stipraus gręžimo. Tai darydami ištampysite arba sugadinsite audinį, audinys gali prarasti elastingumą.

Džiovinkite natūraliai ir venkite tiesioginės saulės | Po skalbimo patieskite maudymosi kostiumėlį ant švaraus rankšluosčio ar džiovyklės išdžiūti natūraliai. Nepalikite džiūti tiesioginėje saulėje ilgam laikui. Ilgalaikiai ir tiesioginiai UV spinduliai išblukins ir susilpnins audinį.

Primename, kad maudymosi kostiumėliai pagaminti iš specialios priežiūros reikalaujančio audinio, tad dėl netinkamos priežiūros audinys gali greičiau blukti ar prarasti formą. Vadovaudamiesi šiais patarimais ir gamintojo rekomendacijomis – maudymosi kostiumėlį ilgiau išlaikysite geros formos.

Atnaujinta: 2023-06-26 d.

<<< Grįžti į tinklarašti